Hydroserum

Piotr Staniszewski

W Warszawe wydarzyła się zabawna historia. Kiedy podczas rejestracji młody człowiek po raz pierwszy zobaczył paszport swojej narzeczonej, wybuchł prawdziwy skandal. Okazuje się, że dziewczyna, z którą miał się ożenić, miała 54 lata. Cały czas Monika Kubicka ukrywała swój wiek, mówiąc Adamowi Wierzbickiemu, że ona ma 35 lat. Jej ciało i twarz wyglądały pięknie i młodo, więc pan młody nawet nie podejrzewał, że panna młoda jest prawie dwukrotnie starsza.


Monika Kubicka
Piotr Staniszewski

Po tym incydencie tysiące ludzi chciało wiedzieć o nowym skutecznym środku odmładzającym skórę wyprodukowanym w Europie.

Oto, co Adam Wierzbicki powiedział o incydencie:

Niesamowicie, byłem zszokowany, kiedy dowiedziałem się, jaki jest prawdziwy wiek Moniki. Ona nie wyglądała jak dziewczyna po trzydziestce. Byliśmy razem przez cały rok, byłem w niej zakochany i szczęśliwy. Jednak w dniu ślubu zobaczyłem jej paszport. Byłem tak przerażony, że zaatakowałem Monikę zarzutami. Nie rozumiejąc, co robię, uciekłem.

Przez ponad miesiąc nie mogłem dojść do siebie, byłem po prostu w szoku i nie wiedziałem, co robić. Ale potem zdałem sobie sprawę, że wiek Moniki to tylko liczba. Jaka jest różnica, ile ma lat, jeśli wygląda lepiej niż jakakolwiek kobieta? Kocham ją. I bez względu na to, ile ma lat. Ona jest piękna. A jeśli tak, to dlaczego miałbym się bać? Nie ma nic złego w poślubieniu jej. Pomyśliwszy wróciłem do Moniki. Przebaczyłem jej, że mnie okłamała, a ona wybaczyła mi ucieczkę. Oczywiście pobraliśmy się i spędziliśmy wspaniały miesiąc miodowy. Teraz spodziewamy się dziecka i jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Nasza redakcja była pod wrażeniem tej historii i postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z Moniką Kubicką.

Dziennikarz: Cześć Moniko! Powiedz nam, jaki jest twój sekret młodości? Jak udało Ci się wyglądać na 30 lat w wieku 54 lat? I dlaczego ukryłaś swój prawdziwy wiek przed Adamem Wierzbickim?

W rzeczywistości nie ukrywałam swojego wieku. Po prostu sam Adam wierzył, że mam 30 lat. Powiedzcie mi szczerze, czy uwierzycie, że mam 54 lata? (śmieje się). Jak widać, moja twarz i skóra wyglądają na 30 lat i trudno mi zaakceptować fakt, że mam teraz 54 lata. Nikt mi nie uwierzy... więc kiedy spotkałam takiego młodego i przystojnego faceta jak Adam, nie wspomniałam o swoim wieku. Nie chciałam go przestraszyć. Poza tym nigdy nie myślałam, że nasz związek doprowadzi do ślubu!

Dziennikarz: Nie mogę uwierzyć, że masz 54 lata. Przysięgam, że wyglądasz na 30 lat! Jak to jest możliwe? Czy mogłabyś mi to wyjaśnić?

12 lat temu zerwałam z mężem. Miałam wtedy 42 lata. Mąż zostawił mnie z powodu innej kobiety, która była ładniejsza i młodsza ode mnie. Jeszcze 2 lata później, po rozstaniu, poczułam się bardzo źle i wtedy lekarz przepisał mi leki przeciwdepresyjne. Jednak mój stan psychiczny nie mógł wrócić do normy.

Aż pewnego dnia podjęłam radykalną decyzję, aby pokazać wszystkim, że jestem kobietą, która może być piękna i młoda, niezależnie od wieku.

Zaczęłam wydawać dużo pieniędzy na popularne produkty przeciwstarzeniowe, które były reklamowane w telewizji i Internecie. Ale nie znalazłam nic, co dałoby przynajmniej jakiś rezultat. Później zaczęłam chodzić na drogie zabiegi kosmetyczne w Warszawie. Ale nadal nic się nie zmieniło. Po prostu co miesiąc wydawałam dużo pieniędzy. I wtedy zdałam sobie sprawę, że może sama powinnam znaleźć sposób. Przecież z wykształcenia jestem farmaceutą i mam 20-letnie doświadczenie zawodowe. Chciałam stworzyć dla siebie super produkt, który przywróci mi młodość. A obowiązkowym kryterium było to, że chciałam zrobić produkt z naturalnych ekstraktów i naturalnych składników. Przez długi czas opracowywałam własną, specjalną formułę i testowałam wszystko na sobie, na swojej skórze.

Dziennikarz: To jest bardzo interesujące! I niesamowicie, bo właśnie to zrobiłaś!

Cóż, jak widać na mojej twarzy, tak. Zaczięłam używać mojego środka, co przyniosło oczywiste rezultaty (śmieje się). Od 3 lat próbowałam na sobie wiele formuł. Czasami nie dawały żadnego efektu, a czasem rezultat był niewystarczający. Ale się nie poddałam. Kiedy skończyłam 47 lat, w końcu udało mi się stworzyć coś niesamowitego. Po opracowaniu tego środka oczywiście zaczęłam testować go na sobie. Po 7 dniach znajomi zaczęli zauważać, że moja twarz jest młodsza. Wtedy nie byłam pewna wyniku, ale po 30 dniach stosowania mojego nowego produktu przyjaciele i rodzina przestali mnie rozpoznawać!

Spróbuję ci przekazać, co wtedy poczułam. Kiedy poszłam do mojego fryzjera, który znał mnie od wielu lat i nie poznał mnie! Spojrzał na mnie, jakbym była obca! Było to jednocześnie zabawne i przerażające. Pokazałam mu nawet paszport, żeby przekonać go, że to ja. Wciąż pamiętam wydarzenia z dnia, kiedy fryzjer ze zdziwioną miną powiedział: „To jest niemożliwe! Miesiąc temu przeciąłem staruszkę ze strasznymi zmarszczkami, a teraz widzę przed sobą piękną kobietę o szczęśliwych oczach. Rewelacyjnie!"

Udało mi się stworzyć eliksir młodości! Możliwe, że tego dnia zdałam sobie sprawę, że mogę zrobić coś ważnego, czego nikt się nie spodziewał i czego wielu ludzi potrzebuje. Później napisałam wiele listów i wysłałam je do różnych ośrodków naukowych w Warszawie.

Dziennikarz: I co było dalej?

Wszystkie firmy, z którymi się skontaktowałam, zaoferowały mi dużo pieniędzy za formułę produktu, który wymyśliłam, ale zadziwiło mnie to, że powiedzieli, że cena tego produktu powinna zaczynać się od co najmniej 250 euro! Próbowałam im wytłumaczyć, że moja formuła opiera się na naturalnych ekstraktach, które są teraz łatwo dostępne, więc początkowa inwestycja w moją formułę nie powinna być zbyt wysoka. W odpowiedzi powiedziano mi, że to nie będzie już moja sprawa. Ponadto powiedzieli, że sprzedadzą mój produkt za jakąkolwiek cenę.

Dziennikarz: Co się stało później? Zgodziłaś się?

Nie, ponieważ zdecydowałam, że mój środek powinien być dostępny dla każdego. Dlatego odmówiłam sprzedaży mojej formuły wszystkim firmom, które złożyły mi oferty. Postanowiłam samodzielnie produkować i dystrybuować swój produkt. Wzięłam kredyt w banku, a następnie zatrudniłam najlepszych farmaceutów w kraju do rozpoczęcia produkcji. Wypuściliśmy więc środek i zaczęliśmy go sprzedawać, ale nie za 250 euro, ale tylko za jedyne 318 zł. Mój środek ma nazwę Hydroserum. Pomyślałam, że będąc producentem i sprzedającym produkt po tak rozsądnej cenie, większość obywateli Europy może sobie na to pozwolić. Będą mogli kupić mój produkt, wypróbować go i upewnić się, że działa! Marzyłam o tym, aby moim produktem uszczęśliwiać ludzi i jestem pewna, że tak będzie! W końcu, gdy na zewnątrz wyglądasz o 10-20 lat młodziej, wtedy wrażenia z życia się zmieniają!

Dziennikarz: Rozumiem cię doskonale. Zaryzykowałaś i wzięłaś kredyt w banku. Czy spłaciłaś już pożyczkę?

Jeszcze nie. Nie spłaciłam całej kwoty długu. Według naszych obliczeń, jeśli sprzedajemy produkt za 318 zł, kredyt udzielony przez bank będziemy w stanie spłacić w ciągu 4 lat. Jednak całkowicie zgadzam się z tą sytuacją. Najważniejsze, żeby Hydroserum był dostępny dla każdego. Jestem zwykłą kobietą, tak jak te, które czytają ten artykuł i wiele przeszłam w swoim życiu. I bez względu na to, co mówią inni, wygląd kobiety jest ważną częścią kobiecego szczęścia. Dlatego bez względu na to, ile mamy lat, powinniśmy dbać o urodę i starać się wyglądać jak najmłodziej. Mój produkt pomaga zwalczyć wszelkie zmarszczki, ma za zadanie odmłodzić skórę twarzy i szyi. Zobaczycie, że Hydroserum odmłodzi o 10-20 lat w zaledwie 30 dni. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​mając 54 lata, czuję się bardzo szczęśliwa i młoda. Mam przystojnego młodego męża, mam dorosłe dziecko, a teraz jestem w trzecim miesiącu ciąży. Chcę, żeby kobiety nie rozpaczały i nadal walczyły o swoje szczęście i piękno.

Przeprowadziliśmy wywiad z profesorem Piotrem Staniszewskim, dermatologiem i szefem Europejskiego Centrum Urody. Oto, co lekarz powiedział o tym środku:

Piotr Staniszewski

Z historii Moniki jasno wynika, że ona ​​znalazła formułę produktu, który pomaga przywrócić młodość. W tym przypadku oznacza to dobór odpowiednich naturalnych składników w odpowiednich proporcjach. Mianowicie wyjątkowa formuła Hydroserum uczyniła ten środek najskuteczniejszym środkiem przeciwstarzeniowym. Produkt jest dostępny nie tylko w Europie, teraz jest sprzedawany na całym świecie. Kiedy testowaliśmy Hydroserum sami nie wierzyliśmy w jego skuteczność, ale po badaniach klinicznych byliśmy zaskoczeni wynikami. Na dzień dzisiejszy Hydroserum jest najskuteczniejszym środkiem, który może przywrócić skórze młodość w zaledwie 4 tygodnie. Serum się bazuje na naturalnych składnikach: ekstrakcie z gwiazdy morskiej i kawioru, skwalenie, złocie koloidalnym, kolagenie, kwasie hialuronowym itp. Formuła serum nie zawiera szkodliwych substancji, co wyróżnia je spośród większości produktów przeciwstarzeniowych na rynku europejskim. Serum

Hydroserum ma certyfikację i spełnia wszystkie europejskie standardy jakości.

Historia 32-letniego młodego człowieka, który uciekł z wesela, rozeszła się po całym świecie. Wiele osób obwinia młodego mężczyznę o imieniu Adam Wierzbicki, ale nie zapominajmy, jak zakończyła się ta historia. W końcu on wrócił do ukochanej, oni się pobrali, a teraz prowadzą razem szczęśliwe życie. Ale właśnie ta historia sprawiła, że ​​środek opracowany przez Monikę Kubicką stał się sławny na całym świecie.

Rozumiemy jednak, że nawet cena w 318 zł dla niektórych klientów pozostaje wysoka, więc poprosiliśmy Monikę Kubicką o udzielenie nam jak największej zniżki. Mimo że miała długi w banku, zgodziła się.

Podczas tej promocji Hydroserum można kupić z 50% rabatem lub w cenie tylko 159 zł. W czasie trwania promocji każdy może kupić ten produkt w odpowiedniej cenie 159 zł, wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu w poniższym formularzu. Następnie specjalista skontaktuje się z Tobą w celu przekazania dodatkowych informacji na temat Hydroserum


Promocja kończy się:

- -
:
- -
:
- -

Cena bez rabatu: 318 PLN

CENA PROMOCYJNA: 159 PLN